Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!

График проведения факультативных занятий

Дата: 15 сентября 2017 в 14:00, Обновлено 22 апреля в 19:40

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар дзяржаўнай

установы адукацыі

“Малейкаўская сярэдняя школа”

____________Т.В.Лі

                            2017г.

Расклад факультатыўных заняткаў

у дзяржаўнай установе адукацыі «Малейкаўская сярэдняя школа»

на  2 паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Дзень нядзелі

Назва факультатыва

Клас

Час

правядзення

Прозвішча настаўніка

Панядзелак

Тайны звуков и букв

2

13.55 – 14.40

Рак Н.М.

Кладовая слов русского языка

5

13.55 – 14.40

Гаўрыленка Г.Ф.

 Аўторак

От значения – к написанию

8

15.00 – 15.45

Даніленка Н.Г.

Что? Зачем и почему?

1

12.40-13.15

Карпенка О.А.

Асаблівасці слова,словаўтварэння і формаўтварэння

6

15.00 – 15.45

Быстрык К.У.

Путешествие в мир сказки

3

14.30 – 15.15

Філіпенка І.М.

Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы

11

15.00 – 15.45

Гаўрыленка Г.Ф.

Абагульняючы факультатыўны курс па гісторыі Беларусі

11

15.00 – 15.45

Дарашкевіч В.В.

Серада

Паўторым матэматыку

8

7.55 – 8.40

Краўчанка Н.І.

Матэматычная вясёлка

2

7.55 – 8.40

Рак Н.М.

Рашэнне тэкставых задач

1

12.40-13.15

Карпенка О.У.

Падарожжа ў краіну займальнай матэматыкі

3

14.30 – 15.15

Філіпенка І.М.

Гэты загадкавы старажытны свет

5

7.55 – 8.40

Дарашкевіч В.В.

По ступенькам правил здорового питания

2

12.55 – 13.40

Свірыдзенка Г.Я.

Любознательным о тайнах вещества

8

15.00 – 15.45

Шульга Н.М.

Чацвер

Гукі мовы: ад слова да сказа

5

7.55 – 8.40

Бузько М.С.

Шахматный всеобуч

1

12.40 – 13.15

Сялецкі С.Э.

По ступенькам правил здорового питания

1

12.40 – 13.15

Свірыдзенка Г.Я.

Абагульняючы факультатыўны курс па біялогіі

11

13.55 – 14.40

Раманюк Р.В.

Пятніца

Художественно-речевая деятельность на иностранном языке

4

13.55 – 14.40

Аляксеева А.А.

Складаны сказ без складанасці

9

13.55 – 14.40

Быстрык К.У.

Волейбол

6

15.00 – 15.45

Сялецкі С.Э.

Маё прафесійнае будучае

8

15.00-15.45

Шынкарэнка С.С.

Моё Отечество

4

12.55 – 13.40

Раманюк Э.А.

Погружаемся в интересный мир образования и правописания слов

6

15.00 – 15.45

Даніленка Н.Г.

Субота

Паўтараем матэматыку

9

9.00-9.45

Міхайленка Г.В.

Паўтараю фізіку – правяраю сябе

11

9.00 – 9.45

Рак І.М.

Абагульняючы факультатыўны курс па біялогіі

9

10.00-10.45

Раманюк Р.В.

Паўтараем матэматыку

11

10.00 – 10.45

Міхайленка Г.В.

Асновы гендарнай культуры

9

11.00 – 11.45

Раманюк Р.В.

Намеснік дырэктара па вучэбнай рабоце                        Н.М.Каваленка

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.